05.07.2011

Výstava závodních speciálů

místo: Obec Houdkovice

popis: 3. ročník výstav v Houdkovicích

ClánekU příležitosti 3. ročníku výstav v Houdkovicích zvou pořadatelé po dvou úspěšných ročnících výstav na další a to na výstavu veškerých závodních specialů auto - moto. Výstava se bude konat ve sváteční úterý na Cyrila a Metoděje 5.7. 2011 od 9:00 do 18:00 hodin.
Zatím jsou v jednání automobily na rallye, autokrosové a rallyekrosové speciály, nákladní automobily dálkových rallye, dále tahače pro závody na okruzích, automobily pro závody do vrchu a na okruzích. Jednu stopu by měli zastupovat motocykly na motokros, enduro, silniční závody a plochou dráhu. Navíc počítáme se speciály jako čtyřkolky a motocykly na sajdkárkros. Vystavované soutěžní stroje budou od historiků až po současnost.

Malí i velcí navštěvníci si přijdou na své i při prohlížení a sledování RC modelů a to i v akci . Někteří z těchto závodních speciálů pro kros budou brázdit na ukázku kratší trať vytvořenou na vedlejší louce. Závodní speciály pro rallye se budou prohánět po připravené RZ. Dále počítáme s prodejem příslušenství pro motorsport , ale i pro sériové automobily. I o děti bude postaráno. Jednou z atrakcí pro příchozí bude možnost prolétnutí ve vyhlídkovém vrtulníku. Počítáme i s autogramiádou známých závodníků.

Občerstvení po celou dobu bude zajištěno. Po skončení výstavy bude pokračovat večer zábavou do ranních hodin s rockovou kapelou Rocksorry.

Po celý den Vás bude provázet komentováním akce Jirka "Suchoš" Suchánek.


webmaster: Evžen Eiba [ http://u-geen.net ]